Oferta dla firm

Imprezy firmowe to znakomita okazja nie tylko do bliższego poznania się pracowników, ale też integracji całego zespołu. Spotkanie na innym niż biurowy gruncie stwarza okazje do powstawania przyjacielskich więzi, wpływa na poprawienie relacji między pracownikami, a często także pozwala im bardziej identyfikować się z własną firmą. Taka impreza to także doskonały moment na podkreślanie sukcesów firmy czy osiągnięć poszczególnych pracowników – czyli budowanie pozytywnych emocji. A praca, która łączy się z pozytywnymi emocjami, jest źródłem satysfakcji pracownika i sprawia, że podejmowane przez niego wysiłki są bardziej efektywne.

 

Doskonale rozumiemy takie potrzeby i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom – proponujemy zorganizowanie firmowego pikniku w niezwykłym miejscu – na szczecińskiej Gubałówce, na obrzeżach miasta, niedaleko Puszczy Wkrzańskiej. Oprócz smacznego jedzenia i dobrej zabawy zapewniamy także przepiękne widoki.

 

Sercem Gubałówki jest urządzona w góralskim stylu, drewniana Bacówka, w której można przysiąść po dłuższym marszu i odpocząć przy herbacie bądź ciepłym posiłku. Wnętrze Bacówki i przyległy do niej nowo wybudowany taras mogą pomieścić łącznie ok. 80 osób, jest to więc doskonałe miejsce do organizowania kameralnych imprez firmowych czy familijnych. Przy większej liczbie zaproszonych gości na pobliskiej polanie pod namiotowym zadaszeniem czy parasolami rozstawiamy dodatkowe stoły, oddzielne miejsce można przygotować dla wodzireja balu lub też dla orkiestry. Rozległe tereny wokół stwarzają możliwość organizowania pikników integracyjnych nawet dla tysiąca osób!

Organizujemy również rodzinne imprezy firmowe – czyli dla pracowników z dziećmi. Dla najmłodszych przygotowujemy wówczas wydzielone miejsce, gdzie pod okiem współpracującej z nami wykwalifikowanej kadry pedagogicznej organizowane są dla nich różnorodne gry i zabawy.

Dla najbardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie zapewnić przestronną halę namiotową o powierzchni ponad 700m2 dedykowaną pod konferencje.

Catering układamy dla każdego klienta indywidualnie, nie posługując się gotowymi wzorami oraz cenami, starając się, aby był w pełni zadowolony z naszych usług.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klientów i gotowi do zorganizowania imprezy według Państwa indywidualnych upodobań. Zamiast długiego planowania imprezy, rezerwowania sal czy szukania firm cateringowych – wystarczy jeden telefon do nas. Zaplanujemy i zorganizujemy wszystko od A do Z.

 

Zapytaj o szczegóły tej oferty